pátek, 5. 6. 2020: Pro žáky, kteří si zatím nemohli vyzvednout věci z šatních skříněk, budou šatní skříňky zpřístupněny v pátky 12. a 19. 6. 2020 vždy od 8 do 12 hod. Z hygienických důvodů není možné ponechávat věci ve skříňkách až do září. Skříňky nechte otevřené, budou dezinfikovány. 

čtvrtek, 4. 6. 2020: Uzavřeli jsme přihlášky a všechny přihlášené zájemce z druhého stupně budeme očekávat – v pondělí 8. 6.  žáky a žákyně 6. tříd, v úterý 9. 6.  žáky a žákyně 7. tříd, ve středu 10. 6. žáky a žákyně 8. tříd. Připomínáme, že do školy budete přicházet postranním vstupem od 8,45 do 9 hod. Těšíme se na vás. 

pondělí, 1. 6. 2020: Vážení rodiče, obvykle vám na sklonku školního roku nabízíme možnost vyjádřit se k práci naší školy prostřednictvím dotazníku, ale vzhledem k tomu, že  letošní školní rok byl od 11. 3. 2030 velmi zvláštní –  koronavirový, prosíme vás tentokrát jen o odpověď na jedinou otázku:

Jak hodnotíte práci naší školy ve školním roce 2019/2020?

Chcete-li na otázku odpovědět, posílejte odpovědi na churackova@zseden.cz nebo své písemné vyjádření vložte do poštovní schránky na budově školy, a to do konce června 2020. Předem děkujeme za vaše názory a postřehy.

Jana Churáčková, ředitelka školy

Příspěvky jsou pravidelně aktualizovány, starší příspěvky najdete v příloze: Informace pro rodiče, naše žáky a naše žákyně 

Informace pro rodiče, naše žáky a žákyně dodatek 1 dodatek 3