Celostátní kampaň Celé Česko čte dětem bude na naší škole opět v plném proudu. Žáci pátých a čtvrtých tříd se těší na předčítání našim prvňáčkům a žáčkům z přípravné třídy. Nejenom žáci a učitelé, ale také dobrovolníci z vašich řad se mohou zapojit a předčítat pravidelně našim nejmenším žákům, kterým to velmi prospívá a během dvaceti minut tak mohou zapomenou na televizi, chytré telefony, tablety a jinou elektroniku. Pokud budete mít zájem přidat se k nám a podpořit tento projekt dvaceti minutami pravidelného předčítání každý týden, jste u nás vítáni. Veškeré informace Vám budou sděleny koordinátorkou projektu na emailové adrese: chaberova@zseden.cz. Dobrovolníkům z loňského školního roku tímto velmi děkujeme.

Zuzana Cháberová, koordinátorka projektu