Ve středu 7. října se uskutečnila první Edukavárna v tomto školním roce. Tématem byla dětská literatura. Paní učitelka Vraspírová doporučila weby, které se zabývají čtením a dětskou literaturou, poskytla seznamy doporučené literatury pro děti, představila dílny čtení a na ukázku přinesla dětské knihy, které ji oslovily. Paní učitelka Šmídová vzala na ukázku velké množství dětských knížek a knížek pro první čtení, které podrobně představila. V Edukavárně nechyběly ani knížky v angličtině, které i podle úrovně jazykových dovedností doporučila paní učitelka Buňková, která angličtinu  vyučuje. Speciální pedagožka Hübschová přinesla na ukázku čítanky a pracovní sešity pro děti se specifickými poruchami učení a knížky na čtení s porozuměním, které se jí při práci s dětmi, které mají potíže ve čtení, nejvíce osvědčují. Na závěr jsme se šli společně podívat do školní knihovny.

Václava Hübschová, speciální pedagog