Vážení rodiče, od pondělí 7. 12. 2020 dochází ke změně provozu školní družiny. Tyto změny souvisí s upřesněním  ze strany MŠMT a s naší snahou zajistit provoz školní družiny v co největším rozsahu.

Ranní družina bude od 7. 12. 2020 v provozu od 6,30 hod. pro žáky 1. – 3. tříd. Nejedná se ale o tradiční provoz školní družiny, kdy se žáci scházejí v jednom oddělení (to stále nelze). Děti přijdou ráno do své třídy v prvním patře a paní vychovatelka nebo pan vychovatel se budou pohybovat na chodbě v prvním patře, takže nad dětmi budou mít dohled.  Takto mohou děti z 1. – 3. tříd přicházet do školy a do své třídy až do 7,15 hod., pak už samozřejmě v běžném režimu od 7,30 do 8 hod.

Odpolední provoz školní družiny jsme s výjimkou přípravné třídy posunuli až do 17 hod. a obsazení jednotlivých oddělení jsme stanovili takto:

ODDĚLENÍ LINKA VYCHOVATEL TŘÍDA POZN.
ŽABIČKY 216 Máchová Lucie 0.A provoz do 15 hod.
MOTÝLEK 218 Novotná Dana 1.C,  část 4.A  
VČELIČKA 201 Štempáková Anna 1.B,  část 4.C  
SLUNÍČKO 220 Hrabovská Barbora 2.A  
ESÍČKA 228 Saidl Jaroslav 2.B, část 4.B, C  
BROUČCI 204 Procházková Iveta 3.A ,část 4.B provoz do 15 hod., pak přesun do odd. Skřítek
SKŘÍTEK 219 Nováková Michaela 3.B  
SKOKANI 217 Kolínská Alexandra 1.A, část 4.A, B  

Zároveň dovolte, abychom poděkovali rodičům žáků zjm. 4. tříd a přípravné třídy, kteří nám minulý týden vyšli vstříc, a situaci odpoledního programu svých dětí řešili vlastními silami. Pro žáky 4. tříd je od 7. 12. 2020 již ŠD plně v provozu.

Všechny ostatní přijatá provozní omezení zůstávají v platnosti. 

Jana Churáčková, ředitelka školy