Vážení rodiče, od 12. 4. 2021 začíná postupný žádoucí, ale zároveň komplikovaný návrat dětí do škol. Budeme se snažit vytvořit takové podmínky pro návrat našich žáků, jaké odpovídají hygienickým požadavkům, ale zároveň budou pro děti i pro nás co nejméně stresující. Aby se nám to podařilo, nezbytně potřebujeme spolupracovat. Prosíme vás o přečtení dokumentů níže:

  • aktualizované směrnice
  • přehledu postupu při zjištění pozitivního výsledku antigenního testu
  • odkazu, kde najdete např. instruktážních videa k testování, letáky (dvě verze pro různé dva druhy testů, protože zatím nevíme, jaký test pro žáky obdržíme)  společně s dalšími informacemi.

Doufám, že na online schůzce s rodiči 8. 4. 2021 v 16 hodin se nám podařilo většinu dotazů zodpovědět. 

směrnice6 diagram testování

https://testovani.edu.cz/jak-na-to-ve-skole

Jana Churáčková, ředitelka ZŠ eden