Komentovaná prohlídka školní zahrady, na kterou jsme  pozvali rodiče a přátele školy, měla bohatý program. Žáci – průvodci – členové ekotýmu pod vedením pana učitele Pinkra byli připraveni představit rodičům minulost, přítomnost a také naše plány se zahradou, které si v prostředí Vršovic vážíme. Této nabídky využili zejména rodiče našich budoucích prvňáčků v době, kdy jim děti odvedly paní učitelky na krátkou prohlídku interiéru školy. Nejnovějším prvkem na školní zahradě je hmyzí hotel, vytvořený žáky 1.B v rámci projektu Kreativita ve vzdělávání II – Školy pro budoucnost. V rámci tohoto projektu proběhla vernisáž výstavy “Město, moře, kuře – na výtvarné šňůře”, kterou připravili žáci 4.B . Na hřišti využili mnozí z malých návštěvníků skákací hrad.

Děkuji členům ekotýmu a svým kolegům za hezké odpoledne!

Jana Churáčková, ředitelka školy

město moře kuře2.._