Vážení rodiče, v souvislosti se zhoršenou epidemiologickou situací byla aktualizována směrnice, kterou naleznete níže. Podle informací z médií plánuje MŠMT po návratu dětí z podzimních prázdnin provést 1. 11. 2021 testování, pokud by byl počet nakažených v kraji (Praha) vyšší než 300/100 000 obyvatel. My provedeme preventivní testování 1. 11. 2021 ráno bez ohledu na počet nakažených v kraji. Více informací naleznete v příloze – ve směrnici.

Co se týče doučování, pokračujeme podle zveřejněného rozvrhu s cílem podpořit děti, které z různých důvodů podporu doučováním potřebují. Zároveň upozorňuji na nabídku online doučovací platformy StudyHub – leták a informace rovněž naleznete níže.

Vážení rodiče, přeji vám a vašim dětem příjemně  a pokud možno bez starostí strávené dny podzimních prázdnin

Jana Churáčková

směrnice 2 Letak – Study Hub Email pro rodiče