Vážení rodiče, na třídních schůzkách jste byli informováni o systému doučování, který jsme pro vaše děti – naše žáky a žákyně – připravili.

• Smyslem doučování je podpora dětí, které doučování (nejen v souvislosti s distanční výukou v uplynulém školním roce) potřebují.
  • V jedné skupině na doučování může být 1 – 10 dětí různých ročníků.
  • Doučování probíhá pravidelně každý týden ve stanovený čas, a to od středy 29. 9. 2021 zatím do poloviny prosince 2021.
  • Doučování je také tématem naší Edukavárny 6. 10. 2021 v 17 hod., na kterou vás srdečně zveme.
  • Do skupiny se žáci dostávají na základě výzev pedagogů, svých potřeb, zájmu zákonných zástupců žáků. Pokud si myslíte, že váš syn/vaše dcera doučování potřebuje, neváhejte vyhledat optimální termín podle rozvrhu, který platí od středy 29. 9. 2021:
doucovanizaku