V souvislosti s 10. výročím úmrtí Václava Havla byla koncem listopadu 2021 vyhlášena školní výtvarná soutěž „Portrét Václava Havla“ a literární soutěž „Dopis Václavu Havlovi“. Do výtvarné soutěže se  sešlo velké množství portrétů, ze kterých jsme vybrali několik finalistů, ale neumíme a ani nechceme rozhodnout sami, kdo by se měl stát vítězem výtvarné soutěže. Proto se obracíme na veřejnost, abyste nám s tím pomohli. Prohlédněte si portréty ve fotogalerii a prostřednictvím formuláře (do kterého musíte zadat e-mailovou adresu, aby nikdo nemohl rozhodovat opakovaně) nám můžete pomoci, a to až do 26. 1. 2022. S výsledky vás samozřejmě seznámíme. Zvláštní cenu získává kolektivní práce přípravné třídy Žabičky, kterou můžete obdivovat – níže.

Co se týče literární soutěže, požádala jsem o pomoc vyučující českého jazyka na druhém stupni, protože ani v této oblasti není rozhodování jednoduché. Vítězný dopis rovněž zveřejníme.

Jana Churáčková, ředitelka školy