Letošní jarmark byl výjimečný. Jednak tím, že se konal po dvouleté koronavirové přestávce, ale zejména svou bohatou nabídkou. Návštěvníci zejména z řad rodičů nejspíš nemohli stihnout prohlédnout si veškerou nabídku, vybrat si a zakoupit některé si z krásných jarních dekorací, které žáci vytvořili, zkusit své štěstí při nákupu štěstíčka, zúčastnit se dražby obrazů, obdivovat designové roušky, zasmát se na stand-up comedy, zlepšit svou náladu vtípkem, občerstvit se a ochutnat některou z přichystaných dobrot…Při počítání tržby pak měli žáci radost a většina tříd již má předem vymyšleno, komu výtěžek z jarmarku věnuje nebo co si za něj pořídí. Děkuji všem, kteří přispěli do Nadačního fondu naší školy!

Jana Churáčková, ředitelka školy