Ve čtvrtek 16. 6. 2022 proběhl projektový den pro 7.B a 8. B na školní zahradě. Cílem bylo začít tvořit mozaiku z dlaždic a vytvořit lavičky na sezení z palet. Lavičky z palet stloukali zejména chlapci z obou tříd a následně je natřeli lněnou fermeží. Sloužit budou jako sezení pro volnočasové aktivity, a také mohou být využívány jako další mobilní učebna. Dále jsme společně nainstalovali venkovní tabuli, na kterou budou moci žáci i učitelé v hodinách psát. A nakonec jsme začali plnit dřevník dřevem, které zbylo po kácení stromu a bude využíváno pro konání táboráků. Samozřejmě jsme si koupili zmrzlinu a užívali si např. fotbálek. Další kus zahrady je opět hotov a připraven na intenzivní využívání.

Tomáš Pinkr a Jan Havlice