Přijďte si společně s námi vyrobit originální adventní věnec, který bude jen Váš. Pracovat budeme od začátku, tedy od přípravy větviček, uvití věnce a jeho ozdobení. Připraveny pro Vás bude veškerý potřebný materiál a pomůcky pro tvorbu (větve, slaměný korpus, bodce, dráty, další ozdobný materiál, stuhy). V ceně 400,- Kč je zahrnuto také drobné občerstvení. Kapacita programu je 15 jednotlivců nebo dvojic (1 osoba/1 dvojice = 1 věnec). Akce je určena pro rodiče a děti od 12ti let; mladší děti musejí mít na akci doprovod.
Akce bude primárně probíhat v prostorách školní zahrady (krytá pergola). Proto si s sebou vezměte vhodné oblečení. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek bude akce probíhat ve vnitřních prostorách školy. Pojďte se společně s námi naučit novým věcem, sdílet nové zážitky a užít si první adventní neděli!

Přihláška