Spolek Divadelta vás zve na nové interaktivní divadelní představení pro rodiče s dětmi od 11let. Představení otevírá téma mezigenerační komunikace. Jak si porozumět? Jak se vzájemně pochopit? Jak se uslyšet? Jak najít společnou řeč všedního dne, ale také společnou řeč v konfliktních situacích? Představení trvá cca 100 minut. Ideální je účast rodiče/rodičů a dítěte/dětí společně, případně může přijít dospělý sám. Pozvánku s podrobnostmi naleznete níže. Přihlaste se prosím přes přihlašovací link, počet účastníků je omezen. Představení je podpořeno vzdělávacím fondem Ministerstvem Kultury a vstup je pro Vás ZDARMA.

Termín: 19.4. ZŠ Eden od 18:00. Přihlašujte se zde do 11.4.

Pozvánka na představení pro rodiče s dětmi

Dále upozorňujeme na projekt MČ Praha 10:

Parkour-pro-DETI-2023_A4

A na možnost z jazykového studia Rolino:

Vážení rodiče, zima pomalu končí a blíží se dlouho očekávané období jara. Rádi bychom vašim dětem trochu zpříjemnili nadcházející měsíce, a proto jsme pro ně připravili speciální ROLINO jazykové soustředění tematicky zaměřené na nejrůznější témata, především pak na téma třídění odpadu, které je v dnešní době velice důležité. Během jednodenního kurzu si vaše dítě užije kromě intenzivní výuky AJ také hodně legrace, jazykových her a kreativních činností. Další informace a přihlášku k vyplnění najdete na tomto odkazu: https://www.rolino.cz/zs-eden/. Nezapomeňte do přihlášky vyplnit kód, který zde najdete, aby vaše dítě mělo kurz ZDARMA.