V úterý 26. 5. jsme se s žáky 9.B zúčastnili fotbalového turnaje Klokan cup. Hladce jsme se dostali do finále, ale tam jsme už tak produktivní nebyli a z ojedinělé akce soupeře inkasovali. Zápas tedy skončil 1:1 a musel rozhodnout penaltový rozstřel. V něm jsme ukázali pevnější nervy a mohli tak oslavit vítězství v celém turnaji. A myslím, že zasloužené. Klukům jsem poděkoval za dobrou reprezentaci školy a jsem rád, že se mohli rozloučit se školou vítězstvím na turnaji.
Michal Šmíd, učitel tělesné výchovy
© 2026 Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO