Ve středu 8. 4. 2026 se konal ve štěrboholské BB Aréně fotbalový turnaj starších chlapců a dívek, kde jsme samozřejmě nemohli chybět. Obě družstva svou část zvládly na jedničku, nicméně snadná cesta to pro ně nebyla. Tým kluků byl složen pouze z žáků osmých tříd, takže se v každém zápase potýkali s většími soupeři, což bylo v soubojích někdy znát. Kluci ale předvedli soustředěné výkony, v každém utkání měli hru pod kontrolou a nakonec si zaslouženě převzali medaile za první místo. V týmu holek byla situace o trochu složitější. Nejen, že bylo družstvo složeno z dívek osmých a sedmých tříd, ale navíc vlivem okolností neměly holky možnost střídání. Přesto všechno se holky dostaly do finále, ve kterém na penalty porazily družstvo ze ZŠ Nad Vodovodem. V loňském ročníku jsme se bohužel z prvního místa radovat nemohli, letos oslavujeme rovnou dvě! Dívkám i chlapcům gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.
Barbara Hůlová a Jiří Halko, učitelé tělesné výchovy
© 2026 Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO