Milí rodiče,
v pondělí nás čeká výlet s našimi patrony z 9.A. Sraz je ráno v naší třídě. Odcházet budeme v 8:15 a vyrazíme společně do Malešického parku, kde nás čekají sportovní i stmelovací aktivity. Na místě si zakoupíme zmrzlinu za peníze vydělané z jarmarku. Konec dle rozvrhu.
Na sebe sportovní oblečení, kšiltovku/ klobouk.
Do batohu pití, svačinu, "Můj záznamník"
Doporučuji přibalit také malý ručník, v parku jsou vodní prvky, příp. si na něj lze sednout.
Děkuji a přeji hezký den,
Dusová Veronika
© 2026 Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO