Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 1.A > Škola v přírodě

Škola v přírodě

Vážení rodiče,

V  termínu od 23.- 27. září 2024 bychom rádi vyrazili na školu v  přírodě na Sečskou přehradu do areálu Kempy na Seči. Zde budou děti ubytované v moderních kanadských srubech se sprchou a toaletou. Na každém srubu jsou dva pokoje po šesti a jeden pokoj pro pedagoga nebo instruktora. V průběhu školy v přírodě budou děti bruslit na in-line bruslích s profesionálními trenéry. Pokud děti nemají své brusle, chrániče nebo helmy, stačí napsat paní učitelce třídní velikost nohy, vybavení jim bude zapůjčeno. Půjčovné, doprava, strava, ubytování, instruktoři a zdravotník  jsou v ceně školy v přírodě.

Předpokládaná cena je: 6.225,- Kč (Pokud by jel menší počet dětí je možné, že by se cena mohla ještě navýšit)

Prosím o Vaše vyjádření do konce dubna, zda se dcera/syn školy v přírodě zúčastní.

Děti mají formulář v žákovské knížce.

Děkuji za spolupráci.

Z.Ch.