Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 1.A > Týdenní plán 27.5.

Týdenní plán 27.5.

30.5. je ve škole sportovní den, nebudeme potřebovat školní pomůcky, pouze sportovní oblečení dle počasí, sportovní obuv, dostatek vody a svačinu. Jedno stanoviště bude určené projektu Run and Help, děti budou běhat kolečka na fotbalovém hřišti a pokud seženou nějakého sponzora, který jim za vyběhaná kolečka zaplatí jakoukoliv částku, tato častka bude věnována do Nadačního fondu ZŠ Eden. V žákovské knížce mají děti formuláře, můžete je společně vyplnit.

Konec sportování bude v 11:40, poté půjdu s dětmi na oběd a odvedu je do družiny.

V českém jazyce  budeme psát v písance strany 10-11 malé písmena n a r. Pracovat budeme s čítankou str. 16-19, většinou ji děti mají ve škole a pracovní listy si lepí do sešitu A4.

V matematice pracujeme na stranách 102-103.

V prvouce si povíme něco o savcích a mláďatech. Str. 65

V angličtině probíráme předložky in a on. Str. 59-60