Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.A > Akce v týdnu 18.-22.12.

Akce v týdnu 18.-22.12.Vážení rodiče,

v posledním školním týdnu tohoto kalendářního roku nás čeká několik akcí:

Pondělí 18.12. - bruslení od 10:00 (ze školy budeme odcházet cca v 9:30)

Úterý 19.12. - Den profese - děti mohou přijít do školy převlečeni v oblečení, které prezentuje jejich oblíbené povolání (učit se budeme normálně podle rozvrhu)

Čtvrtek 21.12. - Vánoční burza - děti mohou přinést věci, které už doma nevyužijí např. knížky, časopisy, hračky apod. a během dopoledne je mohou prodávat. Doporučuji, abyste s dětmi vyrobili cedulky, kolik by jednotlivé věci měly stát. Všechny děti (prodávající i neprodávající) mají během dne možnost nakupovat od ostatních dětí různé věci. I to doporučuji probrat doma :).

Pátek 22.12. - Třídní besídka - S dětmi jsme se domluvili, že kdo chce, může přinést jeden univerzální dárek, který je vhodný pro holku i pro kluka (v hodnotě max 100,-). Následně si budou děti dárky losovat. Měli jsme to takto i minulý rok.

V pátek už se učit nebudeme, děti si nemusí nosit učebnice ani sešity. Přinést pouze penál, žákovskou knížku, svačinu, pití a pokud chtějí, tak dáreček. Zároveň si mohou přinést něco dobrého na zub, například vánoční cukroví.

 

Děkuji za spolupráci a přeji Vám krásný předvánoční čas.

Moravčíková Andrea