Milí druháci,
ve čtvrtek 29. ledna si v poslední vyučovací hodině rozdáme pololetní vysvědčení. Jedná se o výpis z vysvědčení, ponecháte si jej doma. Prosím, abyste i přesto na vysvědčení měly složku nebo desky.
Vážení rodiče,
přečtete si prosím společně s dítětem hodnocení práce za uplynulé pololetí a nezapomeňte je pochválit a ocenit jejich píli a snahu. Určitě si to zaslouží.
Vyučování končí v tento den v 11:40 hod.
V pátek 30. ledna jsou pololetní prázdniny.
© 2026 Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO