Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.A > Středa 25.10. - informace

Středa 25.10. - informace

Vážení rodiče,

chtěla bych Vám poděkovat, že se zapisujete na tripartitní schůzky. Zároveň chci poděkovat těm, kteří pomohli s hledáním nápadů k celoškolnímu projektu Neviditelné osobnosti. Do konce listopadu vybereme jednu osobnost a poté začneme hledat a zpracovávat různé informace.

Před podzimními prázdninami jsem si od dětí vybrala žákovské knížky, kam bych jim chtěla napsat souhrnné hodnocení z českého jazyka.
Pár dětí ve třídě stále nemá svou vlastní knížku, kterou si čtou při dílnách čtení. Prosím, dohlédněte na to, ať ji už v pondělí mají. Stejně tak nemají některé děti teplejší oblečení na tělocvik. Chci chodit s dětmi ven, co nejdéle to jen půjde, ale na kraťasy a tričko už to venku rozhodně není.

Objednali jsme dětem školní sešity na český jazyk, matematiku a prvouku a k tomu i barevné papíry a čtvrtky na výtvarnou výchovu. Po rozpočítání byla dětem ze školní online pokladny odečtena částka 71,20,-.

Přeji hezký den a krásné podzimní prázdniny.
Moravčíková Andrea