Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Adventní aktivity

Datum konání:
1.12.2023

Adventní čas

V rámci blížících se svátků si společně užijeme kromě řešení mnoha úkolů i čtení krátkých příběhů o tom, jak se slaví svátky v zahraničí. Každý den si také rozbalíme malou čokoládu z třídního adventního kalendáře. A dorazí nám i do školy pohled od Ježíška, jako odpověď na naše dopisy.

V tomto čase budeme odvážet také Krabici s dárkem pro potřebné děti, objednáno máme 1 krabici pro dívku 11-12 let, pro chlapce 7-8 let. Předměty vhodné jsou kosmetika, knížka, sešity, sladkosti. Prosím o dodání do 30.11.2023 do školy po dětech. Informaci dětem sdělím v pondělí 20.11.2023

Před Vánoci plánuji společné setkání s Vámi na čtvrtek 21.prosince. Rádi Vám s dětmi předvedeme pár věcí, co jsme se společně naučili a vytvoříme si ozdobu na stromeček. Tyto aktivity bych ráda prezentovala i ve školce a domově důchodců, jako mezigenerační setkání. Poslední den před Vánoci si pak uděláme s dětmi společné posezení nad cukrovinkami a vánočními zvyky, zazpíváme si koledy a rozbalíme dárečky ( prosím do 20. prosince posílat po dětech zabalené v igelitové neprůhledné tašce).

Moc se těším

LM