Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Akce třídy na konci června

Akce třídy na konci června

Dobrý den, posílám přehled slibovaných třídních akcí v na konec června:

Pondělí 24.6. uklidíme finálně třídu, odevzdáme učebnice a ráda bych využila volný vstup na bazén Slavia a šla s dětmi po svačině plavat, návrat na oběd.
Úterý 25.6. mám domluvenou plavbu lodí po Vltavě v čase 9-10 hodin (cena 90Kč/žák), odchod v 8.00 od školy , cestou zpět se zastavíme na zmrzlinu a hřiště na Výtoni (mám předjednanou poloviční porci za 45Kč),návrat na oběd.
Středa 26.6. využiji nabídky pana Polifky a půjdeme s dětmi do dabingového studia v Jinonicích, program je připraven mezi 9.00-11.00 hodin, návrat na oběd
Čtvrtek 27.6 bych ráda zakončila s dětmi a i Vámi rodiči piknikem na školní zahradě v čase 8.00-9.30 (budu ráda, pokud si najdete čas se rozloučit před prázdninami + mám pro Vás překvapení), následně bychom se s dětmi přesunuli na Gutovku na hřiště, návrat na oběd.

Počítejte, že nejpozději do 21. června si děti přinesou domů všechny kufříky, pytle s tělocvikem, vyklidí si šatní skříňky, tak abychom už neměli v posledním týdnu žádné starosti a užili si smysluplně poslední společné dny.

Pěkný den
LM