Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Domácí příprava

Domácí přípravaVážení rodiče, 

 

domácí přípravu doporučuji, ale nenutím. Určitě by bylo minimálně dobré, abyste věděli, co se Vaše dítě učí a jak mu to jde, jak k práci přistupuje. Je na Vašem zvážení, zda děti doma podpoříte a budete s nimi zpracovávat ode mne doporučená cvičení. Nebudu Vás zahlcovat, děti dostanou 1 procvičení z ČJ, 1 procvičení z M, popř. 1. procvičení z AJ vždy v pondělí a budou mít celý týden na odevzdání tzn. např. zadám v pondělí 13.11, přinesou v pondělí 20.11. Tato cvičení budu vkládat pro Vaši přehlednost pravidelně i sem, děti si je však budou zapisovat do Úkolníčku (aby se učily zodpovědnosti). Prosím pořiďte jim k tomuto účelu sešit. K procvičování budeme potřebovat ještě jeden sešit/blok, ideálně A4 velikost, budeme jej používat ve všech předmětech jako sešit cvičný.

 

K samostatné domácí přípravě můžete, kromě doporučených cvičení ode mne, využívat například následující odkazy, kde je možné pracovat zdarma:

 https://skolakov.eu/, https://www.skolasnadhledem.cz/, https://www.umimecesky.cz/, https://wordwall.net/, https://www.duolingo.com/, Gramar.inhttps://www.onlinecviceni.cz/, Matika.in, https://skolaposkole.cz/cesky-jazykhttps://www.berneska.cz/ apod.

 

Pěkný den

Lenka Maštalířová