Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Domácí příprava na konec ledna

Domácí příprava na konec ledna

Milé rodiče,

prosím o podporu žáků při domácí přípravě, zejména procvičování násobilky 2 a 5, sčítání a odčítání do 50 s přechodem desítky. V ČJ je třeba  stálé procvičování tvrdých a měkkých slabik, délky samohlásek ve slovech a psaní slov bez vynechání písmen. V pondělí děti budou psát v písance E a F, prosím tedy str. 14 a 15 opět dokončit doma. Z angličtiny můžete nadále opakovat slovní zásobu a spojení I like/ I don´t like, popř. čtení textu příběhů z učebnice.

Na druhé pololetí tzn. na pondělí 5.2 prosím, aby měli všichni žáci ve škole 2. díl ČJ pracovního sešitu, na matematiku 10x10 Pop IT a také na  6. 2. vyplněné Mapy pokroku, které každý žák obdržel na tripartitě.

Na 31. ledna prosím o přinesení domluveného občerstvení na naši společnou snídani.

Moc Vám všem děkuji za spolupráci

Pěkný víkend