Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Domácí příprava na příští týden, tzn. od 3.6

Domácí příprava na příští týden, tzn. od 3.6

Dobrý den,

prosím zaměřte se s dětmi na procvičování násobilky, je potřeba, aby měli zautomatizované spoje k jednotlivým příkladům. V českém jazyce můžete trénovat paměť na posloupnosti písmen české abecedy a postupně dopisujte písanku. Zaměřte se také na slovní zásobu ze 7. lekce, kterou příští týden začneme.

Jedná se o poslední přípravu tohoto školního roku, ale prosím i během prázdnin zkuste občas zavzpomínat na učivo letošního roku a zopakovat si ho, ať se dětem vše průběžně upevňuje a nezapomenou, co se letos naučili. Je běžné, že mohou ztratit až 30% vědomostí a to pak v září bývá krušné.

Na konci roku ode mne děti dostanou na prázdniny Prázdninový deník, abyste měli možnost zaznamenávat si zážitky, o kterých budeme na začátku září mluvit.

Mějte se hezky

LM