Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Domácí příprava na začátek května

Domácí příprava na začátek května

Dobrý den,

blížíme se do finále letošního roku, přesto ještě máme dost učiva k procvičování.

Zaměřte se, prosím, s dětmi v matematice v domácím procvičování na násobilku 1-5 a 10, která je založena bohužel na  neustálém opakování. Připomínám III. díl učebnice, kterou budeme používat. V češtině opakujte slovní druhy tzn. děti by měly bezpečně poznat podstatná jména, slovesa, předložky a nově i citoslovce. V prvouce můžete i doma pozorovat jarní přírodu, rostliny a všímat si zajímavostí, odlišností. Do angličtiny by se měly děti seznámit se slovní zásobou ze 6. lekce.

Tento týden jsme nestihli psát do písanky, proto není žádný písemný úkol.

Na příští týden budeme potřebovat ideálně hned v pondělí obyčejný květináč, do kterého budeme sázet cibulky mečíků pro Vás ke Dni matek.

Pěkný den

LM