Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Domácí příprava - projekt Měsíc

Domácí příprava - projekt Měsíc

Vážení rodiče,

v následujících čtyřech týdnech nás čeká večerní pozorování Měsíce a jeho fází. Děti mají vytvořeny malé knížečky, kam si budou zapisovat, co se změnilo. Prosím o pomoc a připomenutí úkolu před spaním. Ve čtvrtky se vždy podíváme, jak jsme pokročili tzn. budeme potřebovat knížečku ve škole ke kontrole, zda máme stejné výsledky.

Zároveň prosím o pomoc s osvojením slovní zásoby páté lekce z angličtiny.

Písemným úkolem je i pravidelné dokončení stránky v písance ( tzn. strana 26-27)

Připomínám také, že 26. března proběhne třídní kolo recitační soutěže a také, že budeme vyhodnocovat, jak děti čtou a kolik knih mají přečtených. Máme ve třídě přeborníky, kteří mají od listopadu přečteno i 9 knih - skvělý výkon.

Děkuji moc za Vaši pomoc, kterou dětem poskytujete.

LM