Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Informace

Informace

Vážení rodiče, máme tady měsíc říjen a hned na začátku bych Vás chtěla poprosit, aby si děti v průběhu příštího týdne přinesly knížku z knihovničky. V hodinách ČJ čteme s dětmi nahlas, ale zároveň bych začala i s tichým čtením. Během tohoto tichého čtení, kdy si děti budou číst svojí knížku asi 15 minut, budu se moci věnovat dětem individuálně. Už od pondělí začnu dětem psát pravidelně hodnocení z jednotlivých předmětů do ŽK, každý den prosím kontrolujte zápisy.        V pondělí, kdy máme TV první hodinu, měly by mít děti obuv do tělocvičny ve třídě v pytlíku s ostatními věcmi na převlečení. Na konci týdne dám dětem pytlíky s věcmi na TV domů na vyprání. Jenom připomenutí nejbližší akce bruslení, která bude v pondělí 9.10. v 8:45 - 9:30 a další pondělí 16.10. opět ve stejných časech. Budu ráda, když nám někdo s rodičů pomůže s obutím bruslí. Přeji Vám krásný nedělní večer a ještě napíšu týdenní plán.

S pozdravem Pavlína Strejčková