Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Noc s Andersenem změna, PŘESUNUTO 21.3

Noc s Andersenem změna, PŘESUNUTO 21.3

Datum konání:
21.3.2024
Datum ukončení:
22.3.2024

Dobrý den,

děkuji o zájem dětí přespat ve škole. Přihlásilo se ke dnešnímu dni 17 dětí.

Prosím, aby děti dorazily v čase 18.00 - 18.15 do třídy, kde budeme trávit čas.

Tématem Noci s Adersenem bude příběh Kocourka Modroočka s ilustracemi H. Zmatlíkové ( pokud budete chtít, můžete v návaznosti navštívit i výstavu k výročí 100 let od narození H.Z na Chvalském zámku ).

Nejprve si objednají děti na 19.00 hodinu večeři. V mezičase si prohlédneme knihu, obrázky a budeme číst společně příběh, který si děti nejprve budou muset samy dějově uspořádat. Po večeři budeme zkoušet kreslit nebo modelovat kocourka podle předlohy z knihy, budeme hrát kočicí hry a také si povíme o kočkách jako takových. Na děti bude ve škole také čekat jedna živá kočka, jako překvapení.

Před 20. hodinou si připravíme společnou ložnici v respiriu (děti budou spát na žíněnkách, není tedy nutné, aby si přinesly karimatky). K snídani zakoupím pro všechny ovesné kuličky a mléko, uvařím jim teplý čaj.

Nabízím Vám také, aby si děti přinesly dopolední svačinu na pátek už ve čtvrtek - uložím jim krabičky do lednice. Také aktovky si mohou nechat ze čtvrtka na pátek ve škole.

Moc se všichni těšíme na tuto společnou akci a děkujeme, že nás podporujete.

LM