Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Plán výuka 29.ledna - 3. února

Plán výuka 29.ledna - 3. února

Vážení rodiče,

v příštím týdnu ve středu slavnostně ukončíme pololetí společnou snídaní (rozdělili jsme si, co kdo přinese), čím završíme svačinovou výzvu. Pak si vyhodnotíme naši práci za první pololetí a stanovíme si cíle na druhou část školního roku.

Ve čtvrtek máme naplánovanou v souvislosti s projektem Neviditelné osobnosti exkurzi do Triloparku s odchodem od školy v 8.00.

Učit se budeme tedy pouze v pondělí a úterý, zaměříme se na opakování probraného učiva ( neboť střídavě stále chybí 5-6 spolužáků) z českého jazyka dokončíme pracovní sešit 1. díl ( Prosím, aby po pololetních prázdninách měli děti ve škole díl druhý), v matematice budeme i nadále procvičovat násobilku 2 a 5, také sčítání , odčítání do 100. V souvislosti s manipulací a názornosti, Vás chci poprosit, o zakoupení POP IN podložky 10x10 dílků (viz fotografie), kterou budeme používat v druhém pololetí. Využijeme ji pro názornost k modelování násobků, ale i operacím sčítání a odčítání, nebo jako stovkovou tabulku. V prvouce zakončíme učivo o našem těle, zaměříme se na orgánové soustavy, nemoci a úrazy.

Eskymáckou výzvu dokončíme také tím, že budeme společně řešit kvíz.

Ve čtvrtek si děti s sebou odnesou pracovní sešity, sešity a také TV úbory, tak abyste mohli kontrolovat a procvičovat.

Pěkný víkend

LM