Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Poslední týdenní plán k výuce

Poslední týdenní plán k výuceVážení rodiče, 

 

je to tady a píši poslední námořnický plán k výuce.

Příští týden se budeme věnovat opakování a procvičování učiva ze 2. ročníku. Budeme využívat všechny kopie výukových materiálů, a že jich není málo, které jsem z nějakého důvodu nestihla a přesto stojí za to. Pokud nám počasí bude přát, tak budeme mít spoustu vzdělávacích aktivit po svačině už venku. Budeme zakončovat náš námořnický projekt a společně vyhodnotíme uplynulý rok. V pátek dostane každý žák svůj Prázdninový deník. Také na děti čeká i odtajnění celoročního tématu třetí třídy včetně oficiálního dopisu k prvnímu školnímu dni následujícího roku.

Mým cílem je, s ohledem na konec roku, také zkontrolovat a vybrat si ve středu 19.6. všechny učebnice od dětí, připravit si je na odevzdání. Také budeme trávit nemálo času úklidem třídy, šatních skříněk a kompletací portfolia. Vzhledem k plánům na poslední týden, chci mít vše hotové do 21. června, tak abychom mohli poslední dny věnovat stmelování kolektivu a společným zážitkům.

Všechny děti, které nejsou ve škole, budou mít na recepci učebnice, pracovní sešity a knížky v označených taškách, tak abyste je mohli doma prohlédnout a dát přes víkend do pořádku. Moc děkuji, že jim v tomhle nelehkém úkolu budete nápomocni. Dohlédněte také, že si do středy k odevzdání donesou učebnice ČJ, HV, Prvouky a AJ, také Čítanku pro 2. ročník.

Pomůcky a sešity na příští rok Vám v souhrnu napíši během příštího týdne. Promyslete si, zda budete chtít udělat nákup všeho hromadně a platit pak z ŠOP, nebo zajistíte každý po vlastní ose. Prosím dejte mi vědět zprávou na mail, pokud budete chtít koupit vybavení samostatně, protože bych jinak mohla udělat hromadnou objednávku a dětem pak vše potřebné rozdat na začátku roku. Nejsem zastáncem mnoha sešitů, takže se budu snažit vytvořit seznam tak, aby to odpovídalo. Ráda bych se spíše zaměřila na pomůcky na tvoření a barvy pro všechny atd.

Dost také zvažuji, že bychom měli příští školní rok ve třídě mazlíčka - pakobylku nebo něco podobně nenáročného. Za Vaše nápady budu vděčná.

Pěkný den 

LM