Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Pravidelné aktivity

Pravidelné aktivity

Vážení rodiče,

mezi pravidelně opakující se aktivity ve třídě budou patřit:

Každý den se ráno uvítáváme pozdravem (plácnutí, taneček nebo obejmutí - dle volby dětí), na konci dne si vyhodnotíme, jak se nám pracovalo a hlavně proč

Každý týden si řekneme, jaké úkoly nás čekají a na konci týdne si vše společně vyhodnotíme.

V průběhu týdne budeme procvičovat probrané učivo krátkými úkoly, které budou vycházet z písemné domácí přípravy. ČJ budeme samostatně psát v úterý, matematiku ve středu, prvouku ve čtvrtek a angličtinu v pátek. Hodnocení bude smajlíkem. Zároveň za aktivitu a práci v hodině budou děti získávat obrázky nebo samolepky. Cílem bude postupně žáky vést k sebehodnocení a práci s chybou.

Počítejte s  tím, že budeme hodně pracovat ve dvojicích a skupinách na různých úkolech. Ráda bych, aby se děti učily od sebe a společně navzájem v prostoru a pohybu. K výuce budeme používat také hojně interaktivní tabuli a předměty budou vzájemně "prostupovat". Využijeme k tomu i naše celoroční téma Námořníků.

TV bude probíhat občas i mimo budovu školy, buď půjdeme ven nebo na bruslení (zde je nutné mít patřičné oblečení).

Konec hlášení z kapitánského můstku

LM