Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Tripartity 2.B leden 2024

Tripartity 2.B leden 2024Vážení rodiče, 

 

nerada vstupuji s nedokončenými aktivitami nejen do Nového roku, proto píši teď mezi svátky. V naší třídě zatím neproběhly tripartity, čekala jsem až si všichni, zejména děti na mne, na sebe zvykneme. Tato doba už se naplnila a proto přicházím s nabídkou lednových termínů tripartit. Vytvořila jsem 2 odkazy: varianta A (termíny na třetí týden v lednu) a  termíny varianta B (schůzky konané po  22.1.2024). Prosím o Vaše přihlášení a těším se, že si dětmi promluvíme o jejich pocitech ale i sebehodnocení školních aktivit.

Zajímat mne budou tyto okruhy otázek: Chodíš do školy rád/a?, Co Tě ve škole nejvíc baví a proč?, Kdo je Tvůj kamarád a proč?, Jak jsi spokojený se svojí školní prací a proč?, Co bys chtěl ve škole změnit? , Na co se budeš zaměřovat v následujícím pololetí? , Na co se  teď nejvíce těšíš?  atd.

Vás, rodiče, bych chtěla požádat, zda byste posoudili, zda pozorujete u svého dítěte odlišnosti v chování, přístupu ke škole a učení obecně? Zároveň promyslete i svá očekávání a potřeby, tak abychom mohli najít společnou cestu.

Děkuji moc a přeji poklidný zbytek svátků a do blížícího se roku pak zejména zdraví ruku v ruce se štěstím a láskou.

 

LM