Hezký den, milí rodiče,
připomínám čtvrteční návštěvu divadla U Hasičů, kde nás čeká představení Brouk Pytlík.
Jelikož představení začíná již v 8:30, sraz před školou bude v 7:50. Kdo by sraz nestihl/nebude mít zítra dostatek peněz ve školní pokladně, půjde do třídy 2.B.
S sebou prosím hezké oblečení, do batůžku pití, svačinu a penál.
Do školy se vrátíme na poslední dvě vyučovací hodiny.
Děkuji a přeji pěkný den.
Michaela Žďárská
© 2026 Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO