Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 3.A > další školní dny ÚT 5. - PÁ 8. 9.

další školní dny ÚT 5. - PÁ 8. 9.

Třeťáci,
v úterý a ve středu budou probíhat třídnické práce, vyučování končí po 4.vyuč. hodině, tedy v 11:40h. Od čtvrtku 7.9. se již vyučuje podle rozvrhu hodin, v případě pěkného počasí můžete strávit velkou přestávku venku na školní zahradě.
V úterý 5. 9. si přineste zámek na šatní skříňku s náhradním klíčem a také přezůvky. Už se přezujte. Budete potřebovat vybavený penál. Dostanete žákovskou knížku a zapíšete si rozvrh hodin.
Ve středu 6. 9. si budeme rozdávat učebnice a pracovní sešity. Z domova přineste školní sešity, budeme je společně nadepisovat. Prosím, abyste následně sešity a učebnice obalili průhlednými nebarevnými obaly.