Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 3.A > informace pro žáky, kteří ODJÍŽDÍ do školy v přírodě

informace pro žáky, kteří ODJÍŽDÍ do školy v přírodě

Milí třeťáci výletníci,

škola v přírodě se blíží! Do cestovního zavazadla si sbalte sportovní oblečení na 5 dní, pyžamo, ručník, kosmetickou tašku, sportovní boty, holínky a přezůvky. Do vaku na lyžáky nebo menší cestovní tašky si sbalte kolečkové brusle, helmu, chrániče a cyklistické rukavice. Nezapomeňte také na kšiltovku a baterku (nebo čelovku)! Do batůžku na cestu autobusem si dejte svačinu na cestu, láhev s pitím, pláštěnku, papírové kapesníky, igelitový sáček a peněženku. Žádné učení si s sebou nebereme - vezměte si pouze vybavený penál a blok. Doporučuji knížku na čtení, hračku nebo malý polštářek. Můžete si vzít také malé stolní hry nebo karty.

Podrobnější seznam přikládám zde: seznam věcí 2024.doc

Vážení rodiče,

doporučuji přiměřené kapesné (200-250Kč, je to na Vašem uvážení). Kdo chce, zabalí dítěti sladkosti (max. 1 na den). Nedávejte žádné cennosti či mobilní telefony. U autobusu budu vybírat podepsané Potvrzení o bezinfekčnosti a případné léky, také 1 pohled pro děti od Vás. Sdělte také případné informace o zdravotním stavu.

Třídu doprovázím já jako zdravotník a paní asistentka Jarmila.

Všem dětem jsme odhlásili hromadně obědy ve školní jídelně.

odjezd: v PO 22. 4. v 8. 30h od školy (boční ulička podél školní zahrady za závorou)

příjezd: v PÁ 26. 4. cca 15 h ke škole

adresa: Areál Kempy na Seči, Seč 497, 538 07 Seč