Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 3.A > představování - od PO 20. 5.

představování - od PO 20. 5.

Milí rodiče,

od pondělí 20. května budeme v hodinách tělesné výchovy představovat své sportovní zájmy. Buďte prosím dětem nápomocni, když si budou chtít z domova něco přinést do školy. Každý žák má možnost představit svůj sport, kterému se věnuje ve volném čase, oblíbenou aktivitu nebo hru. Předvede ji ostatním a možná si i něco z toho vyzkoušíme.

Narazili jsme ale na to, že by děti rády představily, ale nemají pro to ve škole podmínky (např. lukostřelba, lezení,  mptosport nebo akrobacie na šálách), v tom případě mohou o svém koníčku pohovořit, případně ukázat jen nějaký prvek nebo postoj a mohou přinést, pokud zvládnou, videoukázku. Děkuji za spolupráci.