Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 3.A > závazná přihláška na školu v přírodě - do PÁ 12. 1.

závazná přihláška na školu v přírodě - do PÁ 12. 1.

Vážení rodiče,

v pátek Vám děti přinesly ze školy domů závaznou přihlášku na školu v přírodě. Prosím o její vyplnění. Horní část s důležitými informacemi a termíny plateb si odstřihněte a ponechejte doma. Spodní část - návratku - odevzdají děti nejpozději do pátku 12. ledna, a to i ti, kteří na ni uvedou, že žák nepojede.

Na školu v přírodě by měl vždy vyjíždět celý kolektiv třídy, aby tato akce měla smysl. Kromě výletů, procházek do přírody a her nás čeká sportovní program na in-line bruslích (viz informace na třídní schůzce). Proto prosím ty nerozhodné a ty, co prvotně uvedli, že nechtějí jet, aby své rozhodnutí ještě prodiskutovali s dětmi doma. Potřebujeme, aby nás vyjelo co nejvíce. Zatím je nás předběžně 17.

První splátka, nevratná záloha ve výši 2. 700,- Kč musí být vložena do ŠOP nejpozději do středy 31. ledna 2024.

Děkuji za spolupráci!