Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 3.C > Týdenní plán 11. - 15. 9. + TDÚ

Týdenní plán 11. - 15. 9. + TDÚ

11. - 15. 9.pdf

TDÚ Č a M na Umíme to

Týdenní plán ANGLICKÝ JAZYK:

Skupina A1

12.09.- Who is this? , Numbers 1-10.
14.09.,15.09.- Rozdělení do ostatních skupin a práce s nimi.

Děkuji.     Lucie Kučerová

Skupina A4

• Opakování abeceda (možnost získat jedničku)
  • Opakování základních frází- Hello, How are you?- I am fine, great, ok,…..Procvičujeme na písničce
  • Co umíme říci anglicky? – myšlenková mapa
  • Anglická abeceda- píseň, spelling, seznámení se s fonetickými znaky
  • Uč. Str 2- 3 - popis obrázku, slovní zásoba- 1.lekce- PS str. 101 (pouze 1 sloupec- zatím nepíší, probereme při vyučování)
  • Pracovní listy I´m, colours

Prosím, aby děti na hodiny AJ nosily: obalenou učebnici, pracovní sešit, 1x sešit 523 (524,544), dobrovolně slovníček, penál- nůžky, lepidlo, psací potřeby), ŽK.

Děkuji.         Kateřina Jelínková

Skupina A5

- Co umíme říci anglicky? – myšlenková mapa

- Anglická abeceda- píseň, spelling, seznámení se s fonetickými znaky

- Uč. Str 2- 3- popis obrázku, slovní zásoba- 1.lekce- PS str. 101 (pouze 1 sloupec- zatím nepíší, probereme při vyučování)

Prosím, aby děti na hodiny AJ nosily: obalenou učebnici, pracovní sešit, 2x sešit 523( nebo 524,544), penál- nůžky, lepidlo, psací potřeby, euro desky (budou zakládat do portfolia), ŽK.

Děkuji.

Marcela Hladíková