Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 4.A > Informace

Několik důležitých informací:

Bedýnky – žáci obdrželi plastové bedýnky, do kterých si budou ukládat učebnice, pracovní sešity a sešity, aby je nemuseli nosit domů v těžkých taškách.

Žákovská knížka – prosím o vyplnění údajů, nalepení kopie kartičky pojišťovny a podepsání školního řádu.

Loginy – prosím rodiče, aby dětem zkontrolovali (případně zapsali) v ŽK uživatelské přístupy a hesla do office a umímeto

Pokladna – doporučuji mít do začátku roku na pokladně alespoň 500 Kč na drobné výdaje (bedýnky, výtvarné potřeby, vstupné...)

Dotazník informace pro spolupráci rodiny a školy – prosím o navrácení dotazníků co nejdříve.

Zdravotní posudky – žáci, kteří nemají platné posudky, obdrželi nový formulář.

Třídní schůzka je naplánována na 20. 9. 2023 od 17 hodin.

Bruslení – půjdeme na stadion v pátek 15. 9., v pátek 6. 10. a ve čtvrtek 19. 10.

Klíčky – stále nabízím uložení náhradního klíčku od zámku k šatní skříňce v krabici ve třídě.

Úprava vzdělávání – pro uvolňování z vyučování na tréninky je třeba vyplnit Žádost o úpravu vzdělávání.

Toulcův dvůr - 26. 9. jdeme na program o včelách