Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 4.A > Informace

Informace

Tento týden je bruslení v pátek 26. 1. (nový termín místo 8. 2.). Další bruslení bude ve čtvrtek 22. 2.  (8. 2. nebude

Pokud si žák zapomene brusle nebo helmu a nemůže proto bruslit, prosím druhý den o zapsání omluvenky do ŽK.

Na TV stále chodíme v tomto období více dovnitř. Je nutné mít vhodné oblečení, především tepláky (kraťasy, legíny) a čisté boty.

Děti si mají přinést knihu o pověstech (nejpozději v pátek na PDVL, které bude místo TV). (Pokud ji nemají doma, nebo si ji nekoupí, lze si ji půjčit v knihovně, nebo ve školní knihovně. Dnes jsem je seznámil s tím, jak se to dělá.)

Prosím o kontrolu, zda děti mají všechny sešity, tabulku, píšící fixu. Nedostatky budou zapsány do ŽK.

Na Umíme bude opět  týdenní úkol z matematiky a českého jazyka.

Na HV děti (které ještě nepřinesly) píší informační list A4 o hudebním skladateli (max. 19. století, ručně sepsané, ne opsané, budeme s tím pracovat a vytvářet text na PC).

Blížící se akce: 27. 2. divadlo – Až opadá listí z dubu, 21. 3. Toulcův dvůr