Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 4.A > Informace

Informace

V pondělí 18. 3. jdeme do kina na projekci v rámci festivalu Jeden svět – 2 krátké dokumentární filmy (1., 2., 3. hodina). Odchod ze třídy v 8:00.

V úterý vás zveme na školní Eden superstar, která se koná od 14 h v malé tělocvičně.

Ve středu se koná od 16 h jarmark a od 17 h třídní schůzka.

Ve čtvrtek jdeme na celý den do Toulcova dvora.

Ve čtvrtek třída 2.C pořádá akci k Mezinárodnímu dni Downova syndromu – Ponožkový den. Tento den se na znamení oslavy lidské jedinečnosti nosí dvě různé ponožky. Přidáte se k nim?

Tento týden není bruslení. Další bruslení bude ve čtvrtek 4. 4., v pátek 12. 4. a v pátek 19. 4.

V hodinách ČJ stále čteme pověsti.

Na Umíme je zadané nové procvičování.

Školní pokladna – prosím o kontrolu stavu peněz na školní pokladně. Odečítaly se platby za divadlo a za výtvarné potřeby, budou se odečítat platby za Toulcův dvůr, kino a další akce, které ještě budou.

Blížící se akce: 27. 3. Den naruby, 28. 3. prázdniny