Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 4.A > Informace

Ve středu vás zveme na Retro den rodiny od 17 h na školní zahradě.

Ve čtvrtek jdeme na vycházku za zvířaty. Navštívíme hostivařský památník obětem válek, projdeme se lesem do divoké zahrady Hostivař a přes pole a procházkou kolem meandrů Botiče se vrátíme. Cestou budeme plnit úkoly, odpovídat na otázky, poznávat stromy a sbírat bez na limonádu. Odcházíme v 8 hodin, jedem tramvají a autobusem, vracíme se nejpozději ve 12:35 na oběd. S sebou vybavení do terénu, psací potřeby, svačinu, pití.

Příští čtvrtek jedeme do středověku. Botanicus, středověká vesnice s dílnami (výroba perníčků, provazu, mincí, keramiky, mýdel..., lukostřelba, rýžování zlata...), doprava a vstup asi 450 Kč.

Na Umíme tento týden přibude nové procvičování (do příští středy).

Blížící se akce: výlet do středověku – Botanicus (23. 5.), škola v přírodě (10.–14. 6.), pražské památky (?)