Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 5.A > ŠKOLA V PŘÍRODĚ INFORMACE

Sraz, odjezd 10.6.  - Praha hlavní nádraží v 6:40, odjezd v 7:23

Příjezd 14. 6. 2024 - Praha hlavní nádraží ve 14:32

Cena: 4 500,-

Cena zahrnuje: ubytování, 6xstravování, pitný režim, dopravu dětí tam a zpět vlakem, program výukový a zážitkový, DPH, zdravotník, noční dohled.

Stronopodmínky na základě lékařského potvrzení a na základě závěrečného vyúčtování akce.

Částku je třeba zaplatit do 24. 1. nevratná záloha 2 000,- a doplatek do 25. 2. ve výši 2 500,- prostřednictvím školní online pokladny.

Seznam věcí bude předán týden před konáním školy v přírodě a následně bude vyvěšen na webových stránkách třídy. Zároveň Vás žádáme, abyste v rámci prevence závislostí na komunikačních technologiích nedávali dětem mobilní telefony, tablety atp.

Požadujeme: léky a potvrzení o bezinfekčnosti s datem odjezdu odevzdat na vlakovém nádraží třídní učitelce