Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > Druhý stupeň > Třída 7.A > Výlety - ZOO 29. 5. a Prokopské údolí 30. 5.

Výlety - ZOO 29. 5. a Prokopské údolí 30. 5.

Ve středu 29. 5. navštívíme ZOO v Praze. Sraz bude v 8:00 hod. ve třídě. Cena 100 Kč. Prosím zkontrolujte si, že má Váš syn/dcera dostatek peněz v online pokladně. V případě, že žák nebude mít dostatek peněz v online pokladně, zůstane ve škole, a to v jiné třídě.

Předpokládaný návrat okolo 13:30 hod.

S sebou Lítačku s nahraným dětským kupónem nebo dětskou jízdenku 90 min. a doklad s datem narození a fotkou.

Ve čtvrtek 30. 5. si uděláme výlet do Prokopského údolí. Sraz bude v 7:55 hod. před školou. Přijďte včas, protože nám ze Smíchova jede vlak v 8:47 hod.. Na něj se dostaneme 4 z Kubánského náměstí (8:05 hod). Ze Smíchova pojedeme motoráčkem do Jinonic a pěšky půjdeme přes Butovické hradiště dolů do Prokopského údolí. Předpokládaný návrat okolo 13:00 hod..