Úvod > Třídy a družina > Druhý stupeň > Třída 8.C > Začátek roku

Začátek roku

Dobrý den milí žáci a rodiče,

vítám Vás v novém školním roce. Aby byl start dobrý, pročtěte si následující informace.

Možnost nákupu pomůcek ze školního e-shopu

Letos pilotujeme https://www.zseden.cz/co_se_deje/nakup-skolnich-pomucek, kde najdete pohromadě vše, co budete potřebovat. Jedná se o možnost, sešity samozřejmě můžete nakupovat po vlastní ose.

První školní den PO 4. 9. 2023

• v 7:55 přivítání společným tancem učitelů před školou, křest knihy
  • přihlásí se mi ten, kdo chce jít v tento den 10 - 11:30 na oběd
  • konec v 8:45