Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Třídy a družina > Druhý stupeň > Třída 9.B > Dokumenty z dnešní schůzky a další info ze třídy

Dokumenty z dnešní schůzky a další info ze třídy



Vážení rodiče,

děkuji za dnešní setkání a zveřejňuji vše, o čem jsme se bavili:

V příštích týdnech vás budu informovat ještě o třídních mikinách (termín na výtvarný návrh jsem mládeži dal do 29. 1.), škole v přírodě a absolventském plese (obojí v červnu).

V lednu pracujeme na projektu Stejné příběhy, jiná jména (v okolí bydliště si všímáme pomníků, památníků, pamětních cedulí a zjišťujeme, komu jsou věnovány). Již máme vybranou osobnost do celoškolního celoročního projektu Neviditelné osobnosti, jíž je vršovická obyvatelka a vynikající, přesto neznámá česká básnířka Jiřina Hauková, k tomu budou různé aktivity až do června. Do pátku 19. 1. pak deváťáci odevzdávají přihlášky absolventských prací, na kterých budou intenzívně pracovat po přijímačkách. Termín jejich odevzdání je v květnu.

Vysvědčení za 1. pololetí předám ve středu 31. 1., v pátek 2. 2. jsou pololetní prázdniny. Informace k organizaci posledního týdne pololetí napíšu ještě zvlášť.

Ve středu 7. 2. pak zvu od 17:00 do sborovny na Edukavárnu věnovanou přijímačkám, kde budou i vyučující M a ČJ, aby zodpověděli vaše dotazy.

Držím palce při výběru a prioritizaci středních škol a věřím, že vyplnění přihlášek půjde hladce!

Jan Havlice