Úvod > Třídy a družina > Druhý stupeň > Třída 9.B > Důležité informace

Důležité informace

Vážení rodiče, milí deváťáci,

tento týden končí vyučování vždy ve 12:50, kdy jdeme společně na oběd, kromě pátku 28. 6., kdy bude ukončeno po slavnostním předání vysvědčení cca v 9:00.

Zde si můžete stáhnout fotky z plesu.

Během července dojde k uzavření školních MS Office a Teams účtů, stáhněte si tedy co nejdříve data, která si hodláte uchovat.

Vyúčtování zůstatků v školní on-line pokladně proběhne v první polovině července - přebytky vám budou zaslány na účty uvedené v šopce, v případě nesrovnalostí se prosím v srpnu obraťte na paní hospodářku Skřivanovou, info@zseden.cz.

Matyáš vybírá na květiny (učitelkám) a piva (učitelům), které jsme předávali v rámci poděkování za třídu na plese - vychází to 30,- Kč na žáka. Prosím, abyste donesli v hotovosti Matymu nejlépe v úterý.

Díky za pozornost!

JH