Úvod > Třídy a družina > Druhý stupeň > Třída 9.B > Poslední školní týden

Poslední školní týden

Vážení rodiče, milí deváťáci,

ve čtvrtek 13. 6. se uvidíme na plese, otevřeno bude v KD Barikádníků již od 17, v 18 náš čeká zahájení. Účastníci/e plesu nemusí v pátek 14. 6. do školy.

Příští týden budu od ÚT 18. do PÁ 21. 6. pryč, veškeré záležitosti vyřizujete s p. uč. Adamem.

A finálový týden bude vypadat takto:

• PO 24. 6. vybírám učebnice - za poškozené či ztracené kusy bude strženo ze šopky, pokud nebude dostatek na účtu, budu požadovat doplatek hotově
  • ÚT 25. 6. úklid třídy + možná vycházka s prvňáčky (program vycházek si domluvíme na etice 17. 6., čili rozmyslete si, co byste chtěli dělat)
  • ST 26. 6. vyklízení a kontrola šatních skříněk
  • ČT 27. 6. předání šatních skříněk p. školníkovi + možná vycházka
  • PÁ 28. 6. slavnostní předání vysvědčení na školním hřišti - sejdeme se v 8:30 před ředitelnou, odkud vás odvedou "vaši" prvňáčci na hřiště, cca 8:40 po shromáždění celé školy slavnostní předání pozvanými hosty
  • konec vyučování PO 24. - ČT 27. zveřejním později, jakmile bude rozpis obědů (každá třída bude mít vymezený čas, aby se netvořily fronty před jídelnou)

Díky, JH